Üretim

ÜRETİM

Asgen Tarım açık döllenen sebze (OP), hibrit mısır ve ayçiçeği tohumlarının üretimini tamamen kendi kaynakları ile gerçekleştirmekte, bu şekilde de üretimde kaliteyi güvence altına almaktadır.

Gerek üretim gerekse tohum işleme anlamında Asgen Tarım için çok önemli olan kalite, teknolojinin en son yenilikleri takip edilerek sürekli olarak iyileştirilmekte, kalite standartları daha üst seviyelere taşınmaktadır. Asgen Tarım hibrit mısır ve ayçiçeği tohumu üretiminde sağlamış olduğu yüksek kalite ve çalışmalarında gösterdiği titizlik sebebiyle çok uluslu şirketlerin tohum üretimlerinde önde gelen çözüm ortaklarından biri haline gelmiştir. Tohumluk üretiminde yakalanan başarının sırrı, müşteri memnuniyetinin hedef değil bir şirket kültürü olmasıdır.

 

2009 yılı başlarında başlanan gübre üretimi günden güne gelişmektedir. Hem ürün gamında sağlanan artış hem de giderek artan kapasitesi ile bitki besleme ürünlerinde de söz sahibi olmayı kendine hedef olarak seçmiştir. Asgen Tarım, gübre üretiminde yakaladığı başarı ile hem bayilerimizin hem de çiftçilerimizin haklı takdirini kazanmıştır.
Asgen Tarım Ticaret A.Ş.